ماشین آلات عملیات هات تپ

 ماشین آلات عملیات هات تپ

در این مقاله از هات تپ به بررسی ماشین آلات عملیات هات تپ و دستگاه های آن می پردازیم.

مشخصات کوتینگ: فلنج آداپتور ها با تلرانس بالای ما متناسبا کوتینگ‌ های متنوع تأیید شده‌ی WRAS ساخته شده و برای آب شرب بسیار مفید هستند. همچنین دامنه‌ ای از کوتینگ ‌ها برای فلنج آداپتور های با تلرانس بالای ما وجود دارند که برای فاضلاب ها طراحی شده‌ اند. با توجه به این که شرکت پیشگام صنعت ابزار یک شرکت تخصصی در زمینه کوتینگ ساخته‌ است قادر به رفع سفارشات شما در زمینه‌ی کوتینگ می باشد.

مواد لوله‌کشی: ما می ‌توانیم به سادگی فلنج آداپتور ها با تلرانس بالا را برای تمامی خطوط لوله طراحی کرده و بسازیم. ما دارای سال های متمادی تجربه در زمینه خطوط لوله در سراسر جهان بوده و در تمامی انواع خطوط انتقال حاوی مواد گوناگون کار کرده ‌ایم. در صورت نیاز شما به مهندسان باتجربه ما، جهت بازدید خطوط لوله نیاز به مشاور با تیم مجرب فروش ما، بی درنگ با ما تماس بگیرید.

آداپتور فلنج میانجی: در ادامه رسیدگی به ماشین آلات عملیات هات تپ به این مقوله به صورت تخصصی رسیدگی می کنیم.

آداپتور فلنج میانجی

 
بررسی اجمالی: آداپتور فلنج میانجی به منظور اتصال فیتینگ‌ های فلنجی یا لوله فلنجی به نری انتهای لوله، و مناسب با لوله‌ هایی با قطر‌ های خارجی متنوع ساخته می ‌شود. این ابزار برای سیستم‌ های لوله ‌کشی با قطر های داخلی و خارجی متنوع طراحی می ‌شود. 
ما همراه با تمامی جزئیات هر فلنجی می ‌توانیم دامنه‌ای از خصوصیات فلنج نظیر NP10، NP16، NP25 و ANSI را تولید کنیم. مهندسان حاضر در سایت ما می‌ توانند در سایت شما حضور یافته و لوازم دقیق حصول اطمینان از فیتینگ مستحکم در مقابل نشتی با بالاترین کیفیت را بدست آورند. 
 
قطر بزرگ: مراکز کارگاهی ما توانایی ساخت آداپتور فلنج ‌های میانجی در تقریباً تمامی قطر ها را دارا هستند. قابلیت ما در ساخت به ما اجازه می ‌دهد در تمامی ابعاد محصولاتی با کیفیت و همسان فراهم کنیم. برای رفع مشکلات خطوط لوله با قطر بزرگ، بی ‌درنگ با ما تماس گرفته و اجازه دهید تخصص خود را به شما ارائه دهیم. 
 
لوله‌های بیضی شکل: اگر خطوط لوله شما در شرایط پیچیده‌ای بوده و دارای اشکال بیضی شکل باشند، ما توان تولید آداپتور فلنج‌ های میانجی متناسب با  آن‌ ها را نیز داریم. ما برای اطمینان از اتصال دقیق آداپتور فلنج‌ های میانجی می ‌توانیم مهندسان متخصص خود مجهز به برترین ماشین آلات عملیات هات تپ را برای اندازه ‌گیری لوله‌ های شما و ساخت کوپلینگ مناسب و دقیقاً متناسب با نیاز شما بفرستیم. 
 

دستگاه ها یا ماشین آلات هات تپ

 
دستگاه های هات تپ مدل CHT شرکت میراژ ماشین انگلیس قادرند روی انواع خطوط لوله حاوی اقسام سیالات تا فشار 5000 p.s.i عملیات هات تپ گیری را انجام دهند. البته این قابلیت برای دستگاه ها موجود است که برای فشار های بالاتر هم مورد استفاده قرار گیرند، اما شرط استفاده از آن ها در این موقعیت منوط به برنامه ریزی و طراحی مهندسی و تقویت بخشی از قطعات و اتصالات است. همچنین دستگاه های مذکور روی سیالات داغ تا دمای تقریبی 400 درجه فارنهایت نیز قابلیت استفاده دارند. برای دما های بالاتر نیز می توان با انجام برخی اصلاحات دستگاه را برای عملیات هات تپ آماده کرد. شرکت هات تپ صنعت بخاطر تجربه و سوابق خود و آشنایی کامل با مختصات فنی دستگاه های هات تپ، در صورت نیاز مشتریان و البته تا جایی که استاندارد ها و الزامات مربوطه به فرایند هات تپ اجازه می دهد، می تواند مطالبات سفارشی و خارج از دامنه های ذکر شده را به انجام برساند.
 
  • دستگاه هات تپ مدل MHT3-12 که عملیات هات تپ گیری به کمک ماشین آلات عملیات هات تپ از سایز های 3 تا 12 اینچ روی خطوط لوله را انجام می دهد. این دستگاه هات تپ قابلیت پیشروی درون اسپلیت تی و لوله تا 42 اینچ را داراست و بنابراین به راحتی بزرگ ترین عملیات سایز به سایز این دامنه یعنی انشعاب گرم 12 اینچ روی خط لوله 12 اینچی را داراست.
  • دستگاه هات تپ مدل MHT8-24 که عملیات هات تپ را در سایزهای 8 تا 24 اینچ روی خطوط لوله را به انجام می رساند. حداکثر میزان پیشروی شفت این دستگاه بمنظور برش لوله و انشعاب گیری از خط 80 اینچ یا چیزی حدود 2 متر می باشد که می توان گفت تمامی نیازهای هات تپ گیری تا سایز انشعابی 24 اینچ را جواب می دهد.
  • دستگاه هات تپ مدل MHT12-42 که مناسب انجام عملیات انشعاب گرم هات تپ برای سایزهای 12 تا 42 اینچ است. حداکثر پیشروی این دستگاه هات تپ 130 اینچ می باشد.
  • دستگاه هات تپ مدل MHT24-60 که برای انجام عملیات های هات تپ از سایزهای 24 تا 60 اینچ مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه قادر است تا 157 اینچ بارگیری و پیشروی درون خط لوله را داشته باشد و از این حیث حتی اگر اتصالات اسپلیت تی و ولو مورد نیاز از حد متعارف بلندتر نیز باشد، دستگاه هات تپ مدل MHT24-60 قادر به انشعاب گیری گرم خط لوله می باشد. 
دستگاه های هات تپ مدل MHT شرکت پیشگام صنعت ابزار برای انجام عملیات هات تپ روی خطوط لوله حاوی سیال با فشار های پایین تر بوده و قادرند عملیات هات تپ را حداکثر تا فشار تقریبی 1500 p.s.i به انجام برسانند. همچنین این دستگاه ها تا دمای سیال حداکثر 350 درجه فارنهایت قابلیت هات تپ زنی داشته و در صورتی که نیاز به انجام عملیات هات تپ در دما ها و فشار های بالاتر از دامنه های ذکر شده باشد، می بایست برخی اصلاحات و اقدامات جهت تقویت و افزایش ضریب استحکام و مقاومت دستگاه در مقابل فشار و دمای مازاد سیال صورت گیرد. 
تکنولوژی هات تپ به لحاظ نوین بودن و گستره کاربردی وسیع، در حال توسعه و ارتقا است. ابداع روش های نوین جهت ساده سازی فرایند و افزایش بهره وری آن بین تولید کنندگان و مجریان هات تپ به کمک ماشین آلات عملیات هات تپ رایج است. هات تپ صنعت نیز با به کار گیری از یک تیم تحقیق و توسعه قوی در این راستا گام های بزرگی برداشته است و توانسته با ارائه طرح های نوین بخش هایی از دشواری های رایج در عملیات هات تپ را رفع کند. 
 
هات تپ ماشین آلات عملیات هات تپ ماشین آلات عملیات هات تپ Hot Tap 300x225